Yaşam

Kevin Spacey ile görüşen Burak Özçivit’e Tuba Ünsal’dan tepki: Senden utanıyorum

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla ünlenen Burak Özçivit, Adelali Binali’nin konuk olarak gittiği Katar’da 14 yaşındayken bir aktörü taciz etmesi başta olmak üzere birçok taciz olayına adı karışan Kevin Spacey ile gündeme gelmişti. . Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla gündem yaratan Özçivit’e bir tepki de meslektaşı Tuba Ünsal’dan geldi.

“OYUNCUYLA RESİM VERMEK TECAVÜZ DEĞERLENDİRİLDİ”

Özçivit’in Spacey ile görüşmesini Instagram hesabından yaptığı paylaşımda sert bir şekilde eleştiren Ünsal, “Taciz ve tecavüzden yargılanan, tüm dünyanın parayla karşı karşıya geldiği bir oyuncuyla yan yana poz vermek!” dedi.

KEVIN SPACEY HAKKINDAKİ İDDİALAR NELER?

ABD’li aktör Anthony Rapp, Hollywood yıldızı Kevin Spacey’e 14 yaşındayken kendisine cinsel tacizde bulunduğu gerekçesiyle dava açtı. Spacey daha önce 2005-2013 ortalarında Birleşik Krallık’ta üç erkeğe yönelik cinsel saldırı suçlamalarını reddetmişti ve 2019’da kendisine yöneltilen suistimal ve cinsel saldırı suçlamaları bir Massachusetts mahkemesi tarafından düşürülmüştü. Diğer beş cinsel suçtan yargılanan Amerikalı aktör Kevin Spacey, Haziran ayında Londra’da mahkemeye çıkarıldı ve kefaletle koşulsuz olarak serbest bırakıldı.

Alakalı haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu